Regulamin Aparthotel Komorowski


Dyrekcja będzie Państwu bardzo wdzięczna za przestrzeganie niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

 1. Pokój wynajmowany jest na doby.
 2. Zameldowania zaczyna się od godziny 15.00 natomiast wymeldowanie trwa do godziny 11.00.
 3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.
 4. Życzenia przedłużenia pobytu są w miarę posiadanych możliwości uwzględniane.
 5. Aparthotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
 6. Aparthotel ma obowiązek zapewnić:
 7. * bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o gościu,
  * profesjonalną i uprzejmą obsługę ,
  * sprzątanie pokoju i wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności gościa, a w przypadku jego obecności tylko wówczas gdy wyrazi zgodę i życzenie
 8. Aparthotel nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy  pozostawionych w pokoju.
 9. Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 10. We wszystkich pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Aparthotel zastrzega sobie prawo do nałożenia na Gościa kary w wysokości 500 PLN za pogwałcenie tego przepisu.
 11. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych aparthotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. W przypadku powstania powyższych, lub też w przypadku nieuregulowania wszystkich płatności, Aparthotel zastrzega sobie prawo do obciążenia karty kredytowej gościa.
 12. Opłata za wszelkie produkty/usługi będzie dodana do rachunku gościa i powinna zostać uregulowana w dzień przed planowanym wymeldowaniem.
 13. W budynku obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 14. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez gościa, na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, Aparthotel przechowa te przedmioty przez okres 1 miesiąca.
 15. Rezerwacje dokonane za pomocą telefonu lub strony internetowej www.hotelkomorowski.com są potwierdzane drogą elektroniczną przez e-mail. Goście proszeni są o okazanie wydruku potwierdzenia rezerwacji przy zameldowaniu. W razie braku wydruku, do potwierdzenia szczegółów rezerwacji użyta będzie kopia.
 16. By dokonać potwierdzenia rezerwacji wymagana jest od Gościa karta kredytowa i obiekt zastrzega sobie prawo do dokonania preautoryzacji na kwotę 5 zł w momencie otrzymania jej danych. Na 7 dni przed datą przyjazdu dokonywana jest preautoryzacja na kwotę pokrywającą pierwszą dobę pobytu. Kwota ta nie jest pobierana z karty, a jedynie blokowana przez bank w razie nie pojawienia się Gościa lub dokonania późnej anulacji. W momencie zameldowania Gość ma możliwość wyboru sposobu dokonania płatności. Po mniej więcej 15 dniach roboczych (w zależności od banku) preautoryzacja automatycznie traci ważność, a pieniądze są odblokowywane na rachunku. Co do szczegółów dotyczących preautoryzacji, prosimy kontaktować się bezpośrednio z Państwa bankiem.
 17. W przypadku przedpłaconych rezerwacji (bezzwrotnych) cała kwota rezerwacji jest pobierana w momencie jej dokonywania. W przypadku zmian w rezerwacji, nie pojawienia się Gościa i/lub anulacji rezerwacji, pieniądze nie są zwracane.
 18. W przypadku braku karty kredytowej do potwierdzenia rezerwacji, wymagana jest pełna przedpłata (przelew bankowy, gotówka). Tylko wtedy rezerwacja może zostać potwierdzona. W momencie otrzymania pieniędzy system wygeneruje potwierdzenie które wyślemy Państwu drogą mailową. W przypadku wyboru przelewu bankowego jako formy płatności, Gość zobowiązuje się do pokrycia wszystkich kosztów związanych z dokonaniem przelewu bankowego na konto Komorowski Luxury Guest Rooms.
 19. Każda rezerwacja objęta naszymi ogólnymi warunkami rezerwacji może zostać anulowana do 3 dni przed datą przyjazdu bez ponoszenia kary pieniężnej. Trzy dni przed przyjazdem oblicza się jako 72 h przed godziną zameldowania, o 15.00 czasu polskiego. Za każdą rezerwację anulowaną po tym terminie Gość zostanie obciążony opłatą jak za pierwszą noc zgodnie z oryginalną ceną podaną w rezerwacji. W przypadku rezerwacji przedpłaconych (bezzwrotnych) Gość zostanie  obciążony za cały pobyt. Po zameldowaniu w Aparthotelu nie ma możliwości bezkosztowego anulowania rezerwacji. Podpisanie się na karcie meldunkowej jest jednoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji (długość pobytu, cena oraz usługi dodatkowe).
 20. Od każdego Gościa przy zameldowaniu do Komorowski Luxury Guest Rooms wymaga się wcześniej potwierdzonych danych karty kredytowej na których dokonano preautoryzacji. W przypadku dokonania rezerwacji za pomocą innej metody niż karta kredytowa, Aparthotel wymaga do wglądu oryginału dokumentu tożsamości. W przypadku braku dokumentu tożsamości, wymagane jest zostawienie na recepcji depozytu w gotówce w wysokości kwoty jak za 2 noce zgodnie z ceną podaną na rezerwacji.
 21. W przypadku kiedy Gość nie wymelduje się w określonym w rezerwacji czasie do godziny wymeldowania tj. 11:00, a pokój ten jest zarezerwowany na ten sam dzień przez inną osobę, właściciel  zastrzega sobie prawo do wejścia do pokoju, spakowania rzeczy Gościa bez jego obecności i przechowania ich w  przechowalni bagażu.
 22. Pakiet Romantyczny: w Komorowskim dokładamy wszelkich starań, aby niespodzianka była przygotowana i zaprezentowana perfekcyjnie. Aby tak było, potrzebujemy minimum 60 minut żeby przygotować pakiet. W przypadku ustalenia konkretnej godziny wcześniej, pokój zostanie przygotowany na określoną godzinę. Jeżeli zamierzacPaństwo z opóźnieniem większym niż 15 minut, prosimy o wcześniejszą informację aby mieć pewność że woda w jacuzzi będzie ciepła i wszystko będzie odpowiednio przygotowane. Jeżeli nie otrzymamy informacji, nie możemy zagwarantować odpowiedniej temperatury wody podczas prezentacji Pakietu Romantycznego. Pakiet Romantyczny wymaga odpowiedniego zgrania w czasie, więc aby móc go przygotwać perfekcyjnie, wymagana jest odpowiednia współpraca z Państwa strony. Rezerwując Pakiet Romantyczny prosimy o zapoznanie się z powyższymi warunkami oraz o ich akceptację.
 23. W przypadku kwestii spornych, rozstrzygająca jest zawsze polska wersja regulaminu dostępna na stronie www.aparthotelkomorowski.com
 24. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie Regulaminu prosimy o kontakt.
bell icon