Usługi dodatkowe, Aparthotel Komorowski


Śniadania
Poza poranną kawą i herbatą, które są bezpłatne, oferujemy także śniadania serwowane prosto do pokoju. Do wyboru Goście mają przepyszne kanapki, tosty, sałatki, owocowe musli oraz chrupiące croissanty. Istnieje także możliwość zorganizowania śniadania na specjalne życzenie Gościa. O szczegóły prosimy pytać mailowo lub telefonicznie.

Pakiety Romantyczne

Pięknie udekorowany pokój, oświetlony tylko aromatycznymi świecami sprawia, że pobyt w naszym obiekcie jest niezwykle romantyczny i niezapomniany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pakietów. Każdy pakiet możemy dowolnie modyfikować w zależności od upodobań naszych Gości.

Przekąski

Długie leżenie w jacuzzi wzmaga apetyt! Specjalnie na życzenie naszych Gości możemy przygotować deskę różnorodnych serów oraz przekąsek. Oferujemy także przepyszne sushi, idealne dla 2 osób, które można zamówić wprost do pokoju. Po więcej szczegółów – zadzwoń lub napisz do nas!

Parking
Naszym Gościom polecamy parking położony zalewie 200 m od Aparthotelu przy ulicy św. Filipa 13. Parking jest dodatkowo płatny (60 PLN). O szczegóły prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

Transport
W celu ułatwienia podróży, proponujemy Gościom transport z i na lotnisko (Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice). O szczegóły prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

Vouchery Podarunkowe

Urodziny? Rocznica? Ślub? Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na prezent, pomożemy Ci stworzyć spersonalizowany voucher podarunkowy na pobyt w Krakowie w Komorowski Luxury Guest Rooms. W celu zakupienia vouchera prosimy o kontakt mailowy pod adres reception@aparthotelkomorowski.com.

bell icon